Detoxikácia organizmu


Čo je detoxikácia organizmu?


Detoxikácia organizmu je modernou alternatívou pôstu. Detoxikácia organizmu je v podstate vnútorná očista - prečisťovacia kúra - organizmu od škodlivých toxických látok (jedov), ktoré sa doňho dostali nielen zvonka - z potravín či dýchaním, ale vznikli aj priamo v tele v dôsledku nesprávnej životosprávy. Preťažený organizmus už nedokáže spracúvať a likvidovať toxíny, tie sa hromadia a začnú spôsobovať problémy, ktoré sa prejavujú zvýšenou únavou, bolesťami hlavy, nespavosťou alebo alergiami.


Detoxikácia organizmu a jej formy


Detoxikácia organizmu má viacero podôb a každá z nich má svojich zástancov a odporcov. Od klasického pôstu, keď na niekoľko dní či týždňov zredukujeme stravu na minimum a konzumujeme len odporúčané "prečisťujúce" potraviny a nápoje, cez rôzne druhy diét až po celé detoxikačné programy, keď sme pod dohľadom odborníka na výživu, ktorý určí, čo môžeme a nemôžeme jesť, aby sa prejavil detoxikačný efekt. Najčastejšou príčinou zdravotných problémov však býva celkový spôsob stravovania i štýl života. Ťažké, vyprážané mäsá, majonézové šaláty, krémové zákusky, málo ovocia a zeleniny, zlý pitný režim a nedostatok pohybu - tradičný model správania, ktorý spôsobí totálne rozhádzanie organizmu.

 

Detoxikácia organizmu a Golden Yacca®


Keď máme pocit, že je naše telo veľmi unavené alebo nefunguje tak ako sme zvyknutí, môže nám detoxikácia organizmu pomôcť.  Detoxikácia organizmu sa môžme praktizovať u každého človeka rôzneho veku a pohlavia. Detoxikácia organizmu má vynikajúcu pomôcku a tou sú zelené potraviny. Zelený jačmeň zbavuje nečistôt a toxínov a odbúrava škodlivé látky z tela. Detoxikácia organizmu vyžaduje, aby sme telo zásobovali dostatkom vody, čiže dodržiavali pitný režim. Pitím dostatočného množstva vody podporíme vylučovanie jedovatých látok z tela.

Golden Yacca® Plus je prírodný rastlinný produkt, ktorý je získaný šetrnou technológiou z rastliny Yucca Schidigera a zeleného stebla jačmeňa. Neobsahuje konzervačné látky ani farbivá. Obsahuje: 50% Golden Yacca® a 50% Hordeum vulgare - lístky jačmeňa.


Ľahké chudnutie – detoxikácia organizmu a zdravá výživa