Karta zdravia Health Card™

Karta zdravia Winalite Health CardTM neutralizuje škodlivé pôsobenie elektromagnetického žiarenia na človeka. Výskumy potvrdili, že dokáže absorbovať elektromagnetické žiarenie do 93,7% a zredukovať ho až na 99%.
 
Od začiatku bolo cieľom spoločnosti Winalite chrániť životné prostredie a zdravie každého človeka. Ani tentoraz tomu nie je inak. Témou je opäť "Technológia vytvorená z lásky."
V priebehu vedeckého výskumu spoločnosť Winalite International vyvinula high-tech produkt s názvom Health CardTM (alebo tiež EMF card).
Táto karta pohlcuje elektromagnetické žiarenie a neutralizuje jeho negatívny vplyv na naše zdravie a tým pomáha k zachovaniu vyváženej energetiky tela.
 

Vlastnosti a pôsobenie Health CardTM

 
Srdcom karty zdravia Health CardTM je high-tech zložka. Jedná sa o kombináciu viac ako 20 prvkov, vytvárajúcich okolo seba "ochranný štít", ktorý mení konfiguráciu elektromagnetického poľa okolo karty. 
Karta zdravia Health CardTM pomáha znížiť zaťaženie „elektrosmogu“ na ľudské pole a tým výrazne prispieva k udržateľnosti vyváženej energetiky tela. Elektromagnetické žiarenie absorbuje na viac ako 90% v okruhu približne 50 cm od karty.
Vlastnosti karty boli testované na Čínskej Elektrotechnickej Univerzite a v Štátnom Testovacom a Prieskumom Laboratóriu.
 
Karta zdravia spĺňa európsku normu bezpečnosti podľa direktívy 2002/95/EC (RoHS) o elektronických zariadeniach a 89/336/EEC o elektromagnetických emisiách elektronických zariadení a medzinárodný štandard kvality ISO 9001:2002 a získal povolenie Štátneho patentového úradu v Číne. 
Životnosť karty je šesť rokov. Karta nie je magnetická a je teplu a vode odolná.
 

Používanie karty zdravia Health CardTM

 
Pomocou karty zdravia Health CardTM môžeme účinne zmierniť škodlivé účinky elektromagnetického žiarenia na ľudské telo. 
Kartu sa odporúča využívať pre ochranu proti vyžarovaniu elektronických zariadení v okolí, ako sú počítače, mobilné telefóny, elektronické hry, spotrebiče a pod. V dnešnom technologickom svete, je však najlepšie nosiť kartu zdravia stále pri sebe a permanentne sa tak chrániť. Môžete ju umiestniť do kabelky, kozmetickej tašky, obalu na mobil, peňaženky alebo si ju zavesiť na krk.