Rúško na tvár WinMask™

Kombináciou inteligentného dizajnu s inovatívnymi funkciami, spoločnosť Winalite vytvorila respiračné, ochranné rúško na tvár WinMaskTM s cieľom ponúknuť vysokú antibakteriálnu ochranu.

 

Ochranné rúško na tvár WinMaskTM je produktom vytvoreným pre ľudí, ktorí vedia o zdravotných rizikách vyplývajúcich zo životného prostredia a ľudí, ktorí majú záujem o riešenie zdravotných problémov ako sú alergia, astmy a iné ťažkosti dýchacieho ústrojenstva. Rúško na tvár je vhodné tiež pre použitie v zdravotníctve. 

WinMaskTM pre Vás predstavuje najpohodlnejšie ochranné rúško na tvár s antibakteriálnym účinkom, vysokou priedušnosťou a prispôsobiteľným dizajnom. Samostatne balené a ľahko použiteľné kdekoľvek, vojde sa do každej kabelky alebo vrecka.

 

Zloženie

Ochranné rúško na tvár sa skladá zo štyroch vrstiev:
- prvá a štvrtá vonkajšia vrstva je z netkanej polypropylénovej látky, ktorá je recyklovatelná a veľmi jemná na dotyk,
- druhú vrstvu tvorí nadštandardný filtračný povlak (N95), bežne využívaný pri chirurgických zákrokoch,
- tretia vrstva je pokročilá aniónová vrstva s obsahom turmalínových vlákien.

 

5 dôvodov, prečo používať rúško na tvár WinMaskTM


1. Kvalitná filtrácia vzduchu garantuje:

• 95% účinnosť filtrácie proti tuhým a kvapalným časticiam. 

Mikrobakteriálna odolnosť až 97%

• Odolnosť voči Staphylococcus aureus až 97,7%

• Odolnosť voči Ecoli až 99,8%

2. Filtračná vrstva N95, je materiál certifikovaný ústavom „NIOSH“ (Národný ústav bezpečnosti práce a zdravia v USA) s garanciou filtračnej účinnosti bez olejnatých častíc nie menej ako 95%.

3. Pokročilá aniónová vrstva s produkciou až 5000 záporných iónov na cm3, ktorá dokáže eliminovať bakérie zo vzduchu až na 97%.

4. Samostatne vákuovo balené rúško na tvár, čím sa pomáha zabrániť kontaminácii počas skladovania a zároveň zvyšuje atraktivitu a využiteľnosť.

5. Výnimočne pohodlné rúško na tvár vďaka extra priedušnému a na dotyk príjemnému materiálu. Prispôsobí sa obrysom tváre, čím zabraňuej potenciálnemu zahmlievaniu ochranných okuliarov a oproti vypuklým maskám umožňuje lepšiu viditeľnosť při práci.

 

Využitie aniónov vo WinMaskTM

 

Veľa vonkajších faktorov môže mať priamy aj nepriamy vplyv na naše zdravie. Zmena nášho životného štýlu a zdravá strava môžu pomôcť, ale neovplyvnia čistotu ovzdušia, ktoré nás obklopuje. Svieži a čistý vzduch je rovnako dôležitý ako výrobky, ktoré konzumujeme a cvičenia, ktoré naše telo potrebuje. 

Znečistenie ovzdušia je vážny, ale často prehliadaný problém. Epidemiologické štúdie dokazujú priamu súvislosť znečisteného mestského ovzdušia, ktoré produkujú motory vozidiel, so vznikom pľúcnych a srdcovocievnych ochorení. 

Dlhodobé pôsobenie častíc menších ako 10 mikrónov (ľudský vlas je 70 mikrónov široký), zapríčiňuje viaceré ochorenia a zvyšuje úmrtnosť spôsobenú rakovinou pľúc a chronickým ochorením dýchacieho ústrojenstva a rozdutia pľúc. Okrem toho pôsobenia ostatných znečisťujúcich látok v ovzduší, vrátane oxidu siričitého (SO2), oxidu dusičitého (NO2) a ozónu (O3), má súvislosť s výskytom astmy, bronchitídy a iných respiračných infekcií. 

Zostáva teda otázka, či anióny majú vplyv na kvalitu vzduchu, ktorý dýchame? Štúdie dokazujú, že áno. Atribúty aniónov majú vplyv nielen na náš organizmus, ale aj na našu náladu a dobrý pocit.

 

Anióny majú pozitívny vplyv na: 

1. Dýchací systém: Napomáhajú funkcií pľúc. Pľúca sú schopné absorbovať viac kyslíka a odstrániť viac oxidu uhličitého.

2. Kardiovaskulárny systém: Výrazne znižujú krvný tlak, posilňujú srdcový sval, uľahčujú rozšírenie kapilár (ciev).

3. Nervový systém: Stimulujú energiu, zlepšujú kvalitu spánku, uvoľňujú napätie a bolesť.

4. Metabolizmus: Stimulujú produkciu enzýmov v tele, znižujú hladinu cukru v krvi, cholesterolu, zvyšujú obsah vápnika v krvi, zvyšujú obsah dusíka a kreatínu v moči, urýchľujú rast kostí, bráni vzniku avitaminózy.

5. Krv: Napomáhajú produkcii bielych a červených krviniek, hemoglobínu, erytrocytov, produkciu trombocytov, globulínu, upravujú PH (znižujú prekyslenie organizmu).

6. Imunitný systém: Významne posilňujú imunitný funkcie organizmu. 

 

Ľahké, pohodlné a jednoduché rúško na aplikáciu. Také je rúško na tvár na jedno použitie WinMaskTM, ktoré kombinuje výhody aniónovej technológie s ochranou proti baktériám, peľu a ďalším znečisťujúcim časticiam nachádzajúcim sa v ovzduší.